Kursy dla Młodzieży i Dorosłych

Chcesz rozpocząć naukę od podstaw, albo podwyższyć poziom znajomości języka obcego? Uczysz się języka długo i wciąż czujesz wstyd lub strach przed rozmową, a stosowanie zasad gramatycznych nastręcza samych trudności? Zapisz się na kurs dla młodzieży i dorosłych, który obejmuje naukę w oparciu o podręcznik i materiały do konwersacji. Zajęcia sprawią, że nabędziesz pewności siebie i prowadzenie rozmowy w języku obcym nie będzie stanowiło żadnego problemu. Kursy prowadzone są przez  Native Speakerów z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu, którzy poznając Twoją osobowość dopasowują  metody prowadzenia zajęć, tak aby stworzyć Ci środowisko pozbawione stresu i presji. Obcojęzyczni lektorzy nie tylko omawiają zagadnienia gramatyczne, ale również wyrabiają prawidłowy akcent, korygują błędy w mówieniu i pisaniu oraz uczą używania języka obcego w praktyce.

 hiszpański, francuski, niemiecki, włoski, rosyjski i angielski

Kurs na każdym poziomie zaawansowania oparty jest na podręcznikach  renomowanych wydawnictw.

Zajęcia prowadzone są w małych grupach – maksymalnie 8 osobowych.

Ważnym elementem każdego kursu jest prawidłowe określenie poziomu znajomości języka i  dopasowanie odpowiedniego programu nauczania. Nasz proces rekrutacji składa się z trzech etapów:

Etap I – sprawdzenie poziomu znajomości języka w oparciu o przeprowadzony test pisemny i  rozmowę z lektorem

Etap II – przydzielenie do odpowiedniej grupy

Etap III – zapoznanie z programem nauczania i rozpoczęcie nauki.

W ofercie posiadamy kursy:

Konwersacyjne – dla osób, które mają dobre podstawy gramatyczne, a zależy im na zdobyciu umiejętności płynnego prowadzenia konwersacji.

BEST Adults – dla osób, które chcą rozwijać umiejętności gramatyczne i konwersacyjne.