Oferta dla firm

Polscy przedsiębiorcy coraz częściej rozpoczynają współpracę z firmami zagranicznymi lub otwierają filie za granicą. Wiąże się to z koniecznością stałego podwyższania poziomu znajomości języków obcych. Nasza szkoła rozumiejąc potrzeby przedsiębiorców przygotowała specjalną ofertę dla firm – kurs Business English.

Business English

Szkolenie rozwija umiejętności językowe oraz uczy swobody w kontakcie z obcojęzycznymi partnerami biznesowymi. Program nauczania zawiera elementy soft skills, które ułatwiają słuchaczom przygotowanie i wygłaszanie prezentacji oraz uczestniczenia w negocjacjach. Dodatkowo rozwija umiejętności używania pisanego języka biznesowego: przygotowanie raportów, memorandum i notatek, pisanie korespondencji służbowej w formie listów oraz e-maili.

Szkoła, w cenie kursu, raz w semestrze dla uczestników kursu organizuje warsztaty “BEST CHEF” w języku angielskim. Podczas przygotowywania potraw uczestnicy uczą się pracy zespołowej, organizacji czasu pracy, sposobów rozwiązywania problemów, pracy pod presją czasu oraz dotrzymywania terminów.

Mając na uwadze komfort i wygodę kursantów lekcje odbywają się w siedzibie Firmy. Kurs może obejmować zajęcia indywidualne jak i grupowe. Czas trwania spotkań oraz ich intensywność dopasowujemy do potrzeb Klienta. Oferujemy kursy języka ogólnego, biznesowego, specjalistycznego jak również dajemy możliwość dostosowania programu zajęć do Państwa branży i stanowiska. Świadczymy usługi nauczania na wszystkich poziomach zaawansowania. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze zajęcia przynosiły efekty i zadowolenie Klientów.

Osiągnięcie sukcesu gwarantujemy dzięki:

Wysoko wykwalifikowanej kadrze lektorów również Native Speakerów
Skutecznym metodom nauczania i mobilizowania uczniów
Korzystanie z najlepszych dostępnych na rynku podręczników
Wzbogacanie zajęć o materiały dodatkowe
Możliwość śledzenia postępów w oparciu o tworzone raporty i wskazówki odnośnie elementów, nad którymi należy popracować
Stały kontakt z lektorem i opiekunem kursu.

Zdajemy sobie sprawę, że specyfika każdej firmy jest inna, przez to i wymagania stanowczo się różnią. Dlatego oferty dla firm tworzymy indywidualnie w oparciu o przedstawione nam wymagania i oczekiwania.

W celu umówienia się na spotkanie zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 730 550 494 lub adresem e-mail: biuro@bestacademy.pl