Kursy Online

Kursy online stają się coraz bardziej popularne. Metoda ta rozpowszechniana jest na wszelkie możliwe sposoby. Podążamy za trendami w Internecie oraz w innych krajach, z którymi już współpracujemy (Chiny, Niemcy, Węgry, Słowacja), gdzie stale rośnie liczba zwolenników kursów językowych online, w szczególności języka angielskiego. Ten boom chcemy przenieść i upowszechnić na rynku polskim.

Kolejnym atutem kursu online jest jego cena. Kursy stacjonarne zawsze wyceniane są wyżej niż te internetowe. Poza tym nie ponosi się dodatkowych kosztów związanych z dojazdami, czy też angażowaniem opiekunek. Płatności można dokonywać w równych ratach miesięcznych bez dodatkowych kosztów w postaci odsetek.

Ten sposób nauki ma wiele zalet. Pierwszą i główną jest możliwość nauki w domu, w którym ulubione miejsce, swobodny strój i domowa atmosfera sprawiają, że lekcje online charakteryzują się wysoką skutecznością. Poza tym nie traci się czasu na dojazdy, stanie w korkach oraz nie jest się narażonym na zmienne warunki atmosferyczne, szczególnie uciążliwe zimą. Rodzice dzieci w wieku szkolnym nie muszą przejmować się logistyką związaną z dowiezieniem dzieci do szkoły językowej, czekaniem, a następnie odwiezieniem do domu, co pociąga za sobą koszty i stratę czasu. Lekcje online pozwalają również na naukę w miejscu pracy, podróży służbowej lub innym dowolnie wybranym.

Drugą zaletą jest duża dyspozycyjność czasowa. Oznacza to, że wystarczy w ustalonym terminie zalogować się na platformę i rozpocząć naukę z wybranym lektorem. Używane przez naszą szkołę komunikatory są bardzo łatwe w obsłudze i można z nich korzystać zarówno przez komputer jak i smartfon. Minimalna wymagana szybkość Internetu to zaledwie 2.5 MB.

Nasza szkoła proponuje zarówno indywidualne lekcje online jak i grupowe (max. 8 osób). Zajęcia prowadzone są na żywo przez lektora, nie są one w formie nagrań, dzięki czemu kurs angielskiego wygląda jak tradycyjne zajęcia z nauczycielem. W czasie lekcji, tak jak i podczas stacjonarnych, można w dowolnym momencie zadawać lektorowi pytania. Materiały do lekcji, takie jak: temat lekcji, tekst, fiszki z idioms, phrasal verbs, słownictwo, dodatkowe ćwiczenia i gry edukacyjne, wysyłane są dzień wcześniej co sprawia, że kursant może się swobodnie przygotować do lekcji i w czasie spotkania z lektorem zadać mu konkretne pytania do przerabianego materiału. W przypadku nauki w oparciu o książkę nauczyciel informuje, który temat będzie  następnie przerabiany. Lektor zawsze po zakończeniu zajęć zadaje pracę domową, którą należy odrobić i odesłać do niego przynajmniej 1 dzień przed kolejnym spotkaniem online.