Kursy online

kursy online, angielski onlineKursy online stają się coraz bardziej popularne. Metoda ta rozpowszechniania jest na wszelkie możliwe sposoby. Podążamy za trendami w Internecie oraz w innych krajach, z którymi już współpracujemy (Chiny, Niemcy, Węgry, Słowacja), gdzie stale rośnie liczba zwolenników kursów językowych online, w szczególności języka angielskiego. Ten boom chcemy przenieść i upowszechnić na rynku polskim.

Ten sposób nauki ma wiele zalet. Pierwszą i główną jest możliwość nauki w domu, w którym ulubione miejsce, swobodny strój i domowa atmosfera sprawiają, że lekcje online charakteryzują się wysoką skutecznością. Poza tym nie traci się czasu na dojazdy, stanie w korkach oraz nie jest się narażonym na zmienne warunki atmosferyczne, szczególnie uciążliwe zimą. Rodzice dzieci w wieku szkolnym nie muszą przejmować się logistyką związaną z dowiezieniem dzieci do szkoły językowej, czekaniem, a następnie odwiezieniem do domu, co pociąga za sobą koszty i stratę czasu. Lekcje online pozwalają również na naukę w miejscu pracy, podróży służbowej lub innym dowolnie wybranym.

online lessons, angielski onlineDrugą zaletą jest duża dyspozycyjność czasowa. Oznacza to, że wystarczy w ustalonym terminie zalogować się na platformę i rozpocząć naukę z wybranym lektorem. Używane przez naszą szkołę komunikatory są bardzo łatwe w obsłudze i można z nich korzystać zarówno przez komputer jak i smartfon. Minimalna wymagana szybkość Internetu to zaledwie 2.5 MB.

Kolejnym atutem kursu online jest jego cena. Kursy stacjonarne zawsze wyceniane są wyżej niż te internetowe. Poza tym nie ponosi się dodatkowych kosztów związanych z dojazdami, czy też angażowaniem opiekunek. Płatności można dokonywać w równych ratach miesięcznych bez dodatkowych kosztów w postaci odsetek.

Nasza szkoła proponuje zarówno indywidualne lekcje online jak i grupowe (max. 8 osób). Zajęcia prowadzone są na żywo przez lektora, nie są one w formie nagrań, dzięki czemu kurs angielskiego wygląda jak tradycyjne zajęcia z nauczycielem. W czasie lekcji, tak jak i podczas stacjonarnych, można w dowolnym momencie zadawać lektorowi pytania.

Materiały do lekcji, takie jak: temat lekcji, tekst, fiszki z idioms, phrasal verbs, słownictwo, dodatkowe ćwiczenia i gry edukacyjne, wysyłane są dzień wcześniej co sprawia, że kursant może się swobodnie przygotować do lekcji i w czasie spotkania z lektorem zadać mu konkretne pytania do przerabianego materiału. W przypadku nauki w oparciu o książkę nauczyciel informuje, który temat będzie  następnie przerabiany. Lektor zawsze po zakończeniu zajęć zadaje pracę domową, którą należy odrobić i odesłać do niego przynajmniej 1 dzień przed kolejnym spotkaniem online.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedintumblr