O nas

szkoła języków obcych UrsynówBEST Academy of Languages

Szkoła języków obcych specjalizująca się w nauczaniu dzieci, młodzieży, dorosłych oraz klientów biznesowych. Stosujemy nowoczesne metody, które sprawiają, że nauka języków obcych staje się łatwa i przyjemna. Sekretem naszego sukcesu jest stworzenie bezstresowej atmosfery oraz pełnej interakcji między uczniem a lektorem. Duży nacisk kładziemy na kreatywne metody nauczania, które rozbudzają w uczniach zapał do nauki. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych Native Speakerów, którzy nie używają języka polskiego w trakcie zajęć. Sprawia to, że słuchacze szybko zaczynają aktywnie uczestniczyć w szkoleniach i  przełamywać barierę językową.

Starannie dobrany zespół lektorów i metodyków, korzystając z wieloletniego doświadczenia, opracował specjalny program nauczania, który inspiruje do nauki i przynosi szybko zauważalne efekty. Każda lekcja urozmaicana jest materiałami audiowizualnymi oraz dodatkowymi materiałami. Przerabiane bloki tematyczne zaznajamiają z zasadami gramatycznymi, rozwijają umiejętności mówienia, słuchania i pisania. Zajęcia prowadzone są w małych grupach (max. 8 osób) dlatego lektor przeznacza dla każdego ucznia wymaganą ilość czasu i uwagi.

Prowadzimy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz przygotowujące do egzaminów maturalnych i gimnazjalnych. Ich skuteczność potwierdza wysoki poziom zdawalności naszych uczniów. Dodatkowo oferujemy również kursy przygotowujące do egzaminów zewnętrznych PET, FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS, TOEIC, BULATS, DELE, CFP, DELF, DALF, DFA, TestDaf, CELI, CILS, DILI, TORFL-TRKI. 

Program nauczania wzbogacony jest o zajęcia dodatkowe. Warsztaty prowadzone są w wybranym języku obcym. Taka forma edukacji pokazuje, że język obcy może nam towarzyszyć w codziennym życiu, a nie tylko w szkolnej ławce. Dorosłym dodatkowo pozwala przygotować się do czekających ich wyzwań zawodowych, np. rozmowy kwalifikacyjnej, czy negocjacji w języku obcym.

Przed naszymi uczniami stawiamy duże wyzwania, gdyż wierzymy, że każdy może biegle posługiwać się językiem obcym. Naszym celem jest przygotowanie słuchaczy do swobodnego posługiwania się językiem obcym do czekających ich egzaminów oraz zawodowych wyzwań.

Szkoła na koniec kursu wydaje dyplomy określające poziom nabytych umiejętności językowych.

 

BEST Academy of Languages - Szkoła języków obcych

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedintumblr